sodelavke in sodelavci

Mag.a (FH) Daniela Steinwender-Walder

funkcija:vodja urada, finančna upravljalka, matičarka
e-mail: daniela.steinwender-walder@ktn.gde.at

Rosi Stelzl

funkcija: namestnica vodje urada, knjigovodstvo, matičarka
e-mail: rosi.stelzl@ktn.gde.at

Corina Stelzl

funkcija: gradbeni oddelek
e-mail: corina.stelzl@ktn.gde.at

Kerstin Lesjak

funkcija: oskrbovanje spleta, prijavni urad in socialne zadeve
e-mail: kerstin.lesjak@ktn.gde.at

Barbara Sekoll

Funktion: allgemeine Verwaltung
E-Mail: barbara.sekoll@ktn.gde.at

Barbara Schimun

Funktion: allgemeine Verwaltung
E-Mail: barbara.schimun@ktn.gde.at

Lukas Niederl

Funktion: Lehrling, allgemeine Verwaltung
E-Mail: lukas.niederl@ktn.gde.at

Mitarbeiter Bau- und Wirtschaftshof

Bauhofleiter:  Alfred Schellander
Telefon: 0664/544 13 12

Walter Kropiunig 
Telefon: 0664/917 64 14

Franz Potočnik  
Telefon: 0664/148 58 49