sodelavke in sodelavci

Mag.a (FH) Daniela Steinwender-Walder

funkcija:vodja urada, finančna upravljalka, matičarka
e-mail: daniela.walder@ktn.gde.at

Rosi Stelzl

funkcija: namestnica vodje urada, knjigovodstvo, matičarka
e-mail: rosi.stelzl@ktn.gde.at

Corina Stelzl

funkcija: gradbeni oddelek
e-mail: corina.stelzl@ktn.gde.at

Kerstin Lesjak

funkcija: oskrbovanje spleta, prijavni urad in socialne zadeve
e-mail: kerstin.lesjak@ktn.gde.at

Lukas Niederl

Funktion: Lehrling, allgemeine Verwaltung
E-Mail: lukas.niederl@ktn.gde.at

Barbara Schimun

Funktion: allgemeine Verwaltung
E-Mail: barbara.schimun@ktn.gde.at

gospodarski oddelek

Dvojezični občinski otroški vrtec

Vodja otroškega vrtca: Krawagner Annemarie

tim:
Krawagner Annemarie
Kolter Theresia
Stefaner-Weiß Ivana
Petschar Katharina

šolska dnevna oskrba

šolske služkinje

Anita Kuess
Katja Srienc